+ Haberler
+ Duyurular
+ Etkinlikler
+ Projeler
+ Ihaleler
+ Muhtarlar
+ Video Galeri
+ Resimlerle Darende
+ Müzik
+ Site Rehberi
+ Telefon Rehberi
GÜREŞ AĞASINDAN İLÇE PROTOKOLÜNE BİRLİK İFTARI

62.Darende Zengibar Karakucak Güreşleri Güreş Ağası Hasan BİŞKİN ilçe protokolü ve hemşerilerinin katılımıyla bir iftar programı düzenledi.

Hasan BİŞKİN Rahmet ve Mağfiret ayı olan Ramazan ayının tüm hemşerileri ve İslam alemine hayırlar getirmesini dilerken, bu mübarek ayda hemşerileriyle bir araya gelerek sosyal dayanışma içerisinde yaşamamın mutluluğu içinde olduğunu belirtti. İftar programına Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman ESER İle Belediye Meclis Üyeleri, Kamu Kurum ve Kuruluş temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Başkan ESER, İftarda Yaptığı Konuşmada “Yavuzlar mahallemiz en büyük mahallerimizden birisi kendilerini bir kez değil bin kez tebrik etsek az. Hep söylüyoruz zaten encümeni ile, muhtarıyla, kanaat önderiyle, büyükleriyle saygı sevgi ve birlik içerisindeler. Bu birlik ve beraberliğimizi koruduğunuz için, Katar Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın yanında yer aldığı için bugün bütün dünyanın hedefi durumuna gelmiş durumdayız. Türkiye’miz Amerika’nın hedefi durumuna gelmiştir, İsrail’in hedefi durumuna gelmiştir, İngiliz’in hedefi durumuna gelmiştir gördüğünüz gibi bize kim destek verdiyse kim Türkiye’nin dostu ise Amerika ona düşman olmuş ,İsrail ona düşman olmuş bakıyorlar değerlendiriyorlar görüyorlar ki kesinlikle bizim üzerimizde  oynadıkları oyunlar tutmuyor niye tutmuyor işte  Yavuzlar mahallemiz beraberliğimizi koruyor, İşte Aşağıulupınar beraberliğini koruyor, Yenice beraberliğini koruyor Darende beraberliğini koruyor biz bu birlik ve  beraberliğimizi koruduğumuz sürece kesinlikle bize Hiçbir şey olmaz bu cennet vatanda bu güzel ülkede beraber yaşarız ve yaşayacağız.” dedi 
Yazılım ve Tasarım : istanbulsoft