+ Haberler
+ Duyurular
+ Etkinlikler
+ Projeler
+ Ihaleler
+ Muhtarlar
+ Video Galeri
+ Resimlerle Darende
+ Müzik
+ Site Rehberi
+ Telefon Rehberi
BAŞKAN ÖZKAN 'YARALILARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM'

Belediye Başkanımız İsa Özkan Malatya 'da Pazartesi akşamüstü saat 16.30 sularında Sıtmapınarı Mahallesinde meydana gelen ve 2 katlı binanın çökmesiyle birlikte yaralanan 13 vatandaşa geçmiş olsun dileklerini belirtti.
Başkan İsa Özkan” Pazartesi akşamı saat 16.30 sıralarında Malatya’mızın yoğun kalabalığın olduğu Sıtmapınarı mahallesinde talihsiz bir kaza yaşandı. 2 Katlı bir bina maalesef içerisinde vatandaşlarımızın olduğu bir esnada bilinmeyen bir sebeple çöktü.
13 vatandaşımız göçüğün altında kalarak yaralanmışlardır. Sevindiğimiz konu ise Hayatını kaybeden kimsenin olmaması. Olaya anında müdahale eden İtfaiye ekiplerimize AFAD, UMKE Görevlilerine ve Emniyet güçlerimiz ile Sağlık ekiplerimize teşekkür ediyorum. Kısa sürede olaya müdahil olup enkaz altından yaralı hemşerilerimizi çıkartarak gerekli tıbbi müdahalelerini yaptılar. Çok şükür hemşerilerimizin hayati tehlikelerinin olmadığını öğrendik. 8 i taburcu edilmiş 5 kişi ise tedavileri sürüyor. Can kaybının olmaması bizleri ziyadesiyle mutlu etti.
Kurumlar arasındaki koordinasyon, hemşerilerimizin duyarlılığı ve Birlik beraberlik içinde olaya anında müdahale takdire şayandı. Emeği Geçen herkesi kutluyor, Yaralılarımıza Allah’tan acil şifalar ve böyle bir hadisenin bir daha yaşanmamasını diliyorum.”
 
Yazılım ve Tasarım : istanbulsoft